Callback
x

Письмо успешно отправлено

Заказать обратный звонок

Про нас

Прийом лікаря дерматолога: вівторок з 11:00 до 20:00, середа 11:00-20:00, четвер 16:00-20:00, п'ятниця 11:00-20:00

  • Лікування акне;
  • Лікування випадіння волосся;
  • Лікування шкірних захворювань.

Косметологічний центр „Жанві” – це косметологічна лікарня де надаються наступні послуги косметолога: масаж, нанесення перманентного макіяжу, пірсинг, татуаж, також наші фахівці спеціалізуються на Ботоксі, Дермальних філерах, видаленні татуювань.

Наша косметологічна лікарня забезпечить зроблену зі смаком приватну атмосферу намагаючись знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наш медичний косметологічний центр пропонує косметологічні послуги комбіновані з найсучаснішими медичними технологіями і найякіснішим сучасним обладнанням для досягнення краси вашої шкіри. Професійний косметолог – Ваш кращий помічник в боротьбі за красоту.

Ви хочете зупинити ранні прояви старіння? Медичний косметологічний центр „Жанві” пропонує сучасне неінвазійне і нехірургічне лікування щоб допомогти Вам досягти вигляду більш молодої шкіри. Послуги косметолога у нашії косметологічній лікарні доступні всім, і ми гордимося високою якістю наших послуг.

Ми розуміємо, що наші клієнти очікують від наших косметологів. Ми прикладаємо всіх зусиль для того, щоб відповідати цим очікуванням. Кожен клієнт косметологічного центру отримує якісне професійне обслуговування, доброзичливе і привітне ставлення, розуміння та підтримку.

Косметологічна лікарня „Жанві” є однією із кращих косметологічних лікарень Львова в сфері надання косметологічних послуг. В нашій косметологічній лікарні працюють кращі косметологи, спеціалісти в області дерматології. Сучасні матеріали і обладнання, увага і турбота косметологів – ми працюємо заради Вашого задоволення!

Пример